ua
Оригінальні мастила MANЯкісні мастильні матеріали гарантують надійну та безперебійну роботу всіх компонентів транспортного засобу.

Замовити мастило

Оригінальне мастило – мільйон кілометрів комфортної та надійної їзди

Оригінальні мастила є невід’ємною складовою безпечної та максимально ефективної експлуатації автомобіля MAN. Якісні мастильні матеріали гарантують надійну та безперебійну роботу всіх компонентів транспортного засобу.

«Вест Тракс» пропонує своїм клієнтам лише оригінальні масла німецького виробника, які прекрасно витримують екстремальні умови і суттєво збільшують термін експлуатації всіх вузлів автомобіля. Фахівці нашого сервісу неодноразово бачили різницю між оригінальними мастильними матеріалами та більш дешевими аналогами. У другому випадку спостерігається швидкий знос двигунів, коробок передач та провідних осей.

Завдяки відбірним оригінальним маслам Ви не тільки захищаєте свій транспортний засіб, але суттєво збільшуєте міжсервісні інтервали технічного обслуговування. Також не можна забувати, що з якісним мастилом можна добряче скоротити витрати палива.

Концерн MAN випробовує свої мастила в польових умовах, і до уваги беруться не тільки експлуатаційні характеристики, а й рівень екологічності, тобто, оригінальне масло скорочує обсяг шкідливих викидів CO2.

Оригінальні мастила MAN дозволяють захистити Ваш автомобіль від осадових утворень, які можуть стати причиною серйозних поломок. Дана продукція строго відповідає європейським стандартам якості та безпеки, що не скажеш про фальсифікат, від якого доволі важко захиститись.

Якісна та перевірена мільйонами продукція MAN
замовляйте прямо зараз на сервісі «Вест Тракс»

Наш сервіс є офіційним дилером німецького гіганта автопрому MAN і тому наш асортимент – це завжди доступні ціни та найвища якість. Ми допоможемо підібрати як мастила, так і оригінальні фільтри, які стануть запорукою надійної роботи автомобіля.

Наші переваги

  • Ми використовуємо тільки офіційне найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG.
  • Підбір запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів MAN виконується по завжди актуальній офіційній комп'ютерній базі даних запчастин Mantis.
  • А також, кваліфіковані фахівці ТОВ "ВЕСТ ТРАКС" гарантують:

Планування термінів та надійність

Попередня калькуляція видатків

Гарантія на проведені роботи

Скорочення терміну простою до мінімуму

Гарантія 2 роки

Дворічна гарантія на сервіс і запчастини MAN

Дворічна гарантія MAN Truck & Bus SE поширюється на всі ремонти, виконані в точках обслуговування MAN та включає в себе оригінальні деталі MAN, встановлені під час ремонту, оригінальні деталі MAN ecoline і оригінальні аксесуари MAN. Рівень обслуговування ідентичний річній гарантії, що діяла раніше.

  • Згідно загальних положень і умов.
  • В офіційних точках MAN обслуговування.

Ми працюємо для Вас

Замовлення мастил

Будь ласка, заповніть форму, ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни:

person

phone

Заповнити додаткові дані

expand_more

email
Підтвердіть, що Ви не робот