ua

Система автоматичного гальмування (EBA) MAN1)

Короткий огляд

  • Сприяє уникненню аварійних ситуацій
    Попереджає водія про можливе зіткнення і, в разі небезпеки, активує екстрене гальмування.
  • Попереджає транспорт, що рухається позаду
    Система активує аварійні вказівники, щоб попередити транспорт, що рухається позаду, про екстрене гальмування.

Моніторинг дорожньої ситуації та втручання в разі небезпечних ситуацій

Система автоматичного гальмування (EBA) MAN1) значно зменшує ризик виникнення аварій. Система виявляє ситуації аварійного гальмування та попереджує про це водія. Якщо водій не реагує, у разі небезпеки зіткнення вмикається екстрене гальмування.

1
Дві системи датчиків: Радарний датчик і камера

Система автоматичного гальмування MAN1) використовує інформацію, яку отримує від радіолокаційного датчика, розміщеного в передній частині кабіни, і камери на лобовому склі. Завдяки такому поєднанню система швидше розпізнає небезпеку на дорозі (що сприяє підвищенню рівня безпеки) та завчасно здійснює екстрене гальмування в надзвичайних ситуаціях. Камера й радарний датчик постійно контролюють дорожню ситуацію перед авто: вони реєструють дані про відстань до автомобіля, що рухається попереду, та його швидкість.

2
Оптичне й звукове попередження

Якщо існує небезпека зіткнення, водій спочатку побачить попередження, а потім почує сигнал.

3
Активація екстреного гальмування

Якщо водій не реагує, система автоматичного гальмування MAN1) вмикає екстрене гальмування. Це сприяє уникненню зіткнень через наїзд. Під час екстреного гальмування крім стоп-сигналу вмикається сигнал автоматичного гальмування (ESS). Система аварійної сигналізації повідомляє учасників руху, використовуючи часті блимання, про аварійну ситуацію і таким чином зменшує ризик наїзду.

Система автоматичного гальмування MAN1) є частиною серійного оснащення всіх авто MAN і відповідає вимогам законодавства. За заводськими налаштуваннями система автоматичного гальмування MAN1) не вимикається.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.