ua

Круїз-контроль на основі камер: Розпізнавання дорожніх знаків MAN1)

Короткий огляд

  • Завчасне попередження про порушення швидкісного режиму
    Виявляє перевищення швидкості та попереджає водія.
  • Це перевага з точки зору безпеки
    Сприяє підвищенню безпеки й допомагає запобігти нещасним випадкам.

Завчасне нагадування про чинні правила

Щоб водій не втрачав пильності в суцільному потоці дорожніх знаків: Система розпізнавання дорожніх знаків 1) розпізнає знаки на ділянці перед вантажівкою за допомогою відеокамери на лобовому склі й надійно відображає чинні вимоги на дисплеї. Якщо, наприклад, перевищено максимально дозволену швидкість, система нагадує водієві про чинні правила за допомогою візуального та акустичного попередження. Допуск попереджувального сигналу можна встановити індивідуально в меню автомобіля — в діапазоні перевищення від 0 до 3 км/год.

Для автомобілів з навігаційною системою система може навіть відображати правила для конкретної країни та транспортного засобу, такі як заборона обгону та заборона в’їзду або вагові обмеження. Таким чином, це не тільки розвантажує водія, але й сприяє підвищенню безпеки й допомагає запобігти аваріям.

1
Попередження на дисплеї

Максимально дозволена швидкість та інші обмеження 2) відображаються водієві на дисплеї панелі приладів. У разі перевищення швидкості та конфлікту з обмеженнями 2) відповідні індикатори блимають.

2
Звуковий сигнал

Це супроводжується звуковим сигналом у разі перевищення швидкості та порушення обмежень 3), який звучить один раз через динаміки на робочому місці водія.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.

2) Доступно лише з MAN Mediasystem Navigation Advanced або MAN Mediasystem Navigation Professional.

3) Індивідуальний профіль транспортного засобу з відповідними даними транспортного засобу повинен зберігатися в MAN Mediasystem Navigation Advanced або MAN Mediasystem Navigation Professional.