ua

Електронна система контролю стійкості (ESP)1)

Короткий огляд

  • Динамічна стійкість
    У разі досягнення критичних значень поперечного прискорення в роботу втручається функція запобіжного зменшення швидкості.
  • Запобігання виникненню аварійних ситуацій
    У разі піднімання колеса на внутрішньому боці повороту інтенсивне гальмування запобігає перекиданню.
  • Підтримка в небезпечних ситуаціях
    Компенсувальне гальмування допомагає водію впоратися з подібними небезпечними ситуаціями.

Стійкість у будь-якій ситуації

Уникнення аварій також завжди означає зменшення кількості простоїв, безпечне перевезення людей до місця призначення та відсутність загрози для здоров’я водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Електронна система контролю стійкості (ESP)1) підтримує водія в критичних ситуаціях, таких як занесення чи небезпека перекидання в разі надто швидкого проходження поворотів. Транспортний засіб із системою ESP обладнується датчиками кута повороту, швидкості обертання коліс і обертання навколо вертикальної осі та прискорення.

Активні рішення в разі небезпеки

1


У разі недостатнього повертання транспортного засобу (занесення через передні колеса) програма курсової стійкості (DSP) вирівнює його за допомогою гальмування заднього колеса, розташованого на внутрішньому боці повороту.

2


Щоб запобігти надмірному повертанню (занесення задньої частини), пригальмовується переднє колесо, яке знаходиться на зовнішньому боці повороту.

3


До досягнення критичних значень поперечного прискорення функція захисту від перекидання (ROP) виконує запобіжне зменшення швидкості за допомогою зниження крутного моменту двигуна чи гальмування.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.