ua

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ: MAN ACC STOP & GO1)

Короткий огляд

  • Регулювання дистанції
    Регулює швидкість і сприяє втриманню вантажівки на незмінно безпечній дистанції від авто, що рухається попереду
  • Зняття напруги за щільного руху та затору
    Завдяки функції Stop & Go Ваша вантажівка автоматично гальмуватиме в заторі чи під час уповільненого руху, а також починатиме рух після коротких зупинок

Надійна відстань

Адаптивний круїз контроль MAN ACC Stop & Go1) автоматично регулює швидкість вантажівки та її втримує однакову дистанцію до автомобіля, що рухається попереду. Функція Stop & Go у свою чергу дає змогу використовувати систему під час затору чи вповільненого руху.

1
Дві системи датчиків: радар і камера

MAN ACC Stop & Go1) працює на основі двох незалежних систем датчиків: радар і камера. Радарний датчик вимірює дистанцію, розташування і швидкість вантажівки, що рухається попереду. Відеокамера за лобовим склом дає змогу розпізнавати об’єкти й фіксує розмітку. Це сприяє надійному виявленню авто, що рухається попереду, навіть за складних дорожніх умов і поганої видимості.

2
Високий рівень експлуатаційного комфорту

Багатофункціональне кермо дає змогу легко задати потрібну швидкість руху Вашої вантажівки. Вона утримується без потреби натискання педалі акселератора. Крім того, водій може встановити один із чотирьох рівнів безпечної дистанції до автомобіля, що рухається попереду. Під час руху автомобіль прискорюється до заданої швидкості. Якщо система розпізнає автомобілі, що рухаються попереду з нижчою швидкістю, вмикається автоматичне регулювання швидкості та дистанції.

3
Функція Stop & Go

Функція Stop & Go дає змогу використовувати адаптивний круїз-контроль під час затору чи уповільненого руху. Коли рух зупиняється, вантажівка самостійно гальмує до повної зупинки, а також автоматично рушає знову, якщо зупинка триває менше ніж дві секунди. Якщо тривалість зупинки перевищує дві секунди, робоче гальмо утримується автоматично. Рушання в такому разі виконується натисканням педалі акселератора або кнопки на багатофункціональному кермі.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.