ua

Фронтальне виявлення MAN1)

Короткий огляд

  • Допомагає запобігти аварійним ситуаціям
    Попереджає водія про можливе зіткнення на початковій стадії під час рушання з місця або на низьких швидкостях.
  • Більше безпеки й комфорту
    Допомагає підвищити безпеку для вразливих учасників дорожнього руху і водночас полегшує роботу водія, особливо в місті.

Захист вразливих учасників дорожнього руху

Неважливо, у місці доставки, при виїзді з депо або в метушливому міському русі: Люди можуть бути в зоні безпосередньо перед транспортним засобом, яку важко або неможливо побачити. Саме тому система фронтального виявлення 1) виявляє особливо вразливих учасників дорожнього руху, як-от пішоходів або велосипедистів, що перебувають у безпосередній близькості перед вантажівкою під час руху й на повільних швидкостях до 10 км/год, і попереджає водія у два етапи.

1
Дві системи датчиків: радар і камера

Система допомоги поєднує інформацію з двох радарних датчиків у бампері й камери на лобовому склі. Система постійно контролює зону руху перед вантажівкою й фіксує такі дані, як швидкість, напрямок руху й типи об’єктів. Завдяки такому поєднанню датчиків система 1) швидко й надійно виявляє небезпечні ситуації та завчасно попереджає водія в разі виникнення аварійної ситуації.

2
Оптичне попередження

Якщо в зоні спостереження є об’єкт, коли вантажівка стоїть на місці, на дисплеї панелі приладів з’являється кольорова зона перед автомобілем.

3
Звуковий сигнал

Якщо під час руху вантажівки неминуче зіткнення, зона, що відображається на дисплеї, починає блимати, а також лунає звуковий попереджувальний сигнал.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.