ua

Асистент зміни смуги руху (LCS) MAN1)

Короткий огляд

  • Контроль бічних зон
    Радарні датчики контролюють смуги руху праворуч і ліворуч від вантажівки
  • Безпечна зміна смуги руху
    За небезпечних ситуацій під час зміни смуги водій отримує завчасне попередження.

Нове поняття обгону

Асистент зміни смуги руху MAN1) надійний навіть за щільного трафіку. За швидкості понад 50 км/год він контролює бічні зони праворуч і ліворуч від авто, використовуючи радарні датчики. Якщо датчики виявляють небезпечну ситуацію під час початку зміни смуги, водій отримує завчасне попередження, що значно знижує ризик зіткнення з іншими учасниками руху.

1
Ступінь 1: світло

За допомогою ввімкнення світлодіодного модулю асистент зміни смуги руху MAN1) указує на те, чи знаходиться об’єкт у зоні попередження для сторони, віддаленої від водія. Це дає водію змогу визначити, коли він може ввімкнути сигнал повороту, безпечно здійснити обгін і зайняти місце в ряду.

2
Ступінь 2: 3 лампи

Якщо водій активує сигнал повороту чи використовує його для зміни смуги, у разі небезпечної ситуації засвітяться всі три світлодіодні модулі. Розмір зони попередження можна налаштувати на від 0 до 8 м для передньої частини та до 80 м для задньої частини авто (від передньої частини авто). Цей розмір залежить, зокрема, від довжини авто та відносної швидкості між Вашим авто та авто на сусідній смузі.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.