ua

Сигналізатор небезпечної дистанції MAN1)

Короткий огляд

  • Захищає від поїздок у щільному трафіку
    Запобігає нещасним випадкам, якщо краще дотримуватися безпечної дистанції.
  • Полегшення роботи водія
    Допомагає водієві навіть за поганих погодних умов і видимості, а також у складних дорожніх ситуаціях.

Правильна відстань для кращої безпеки

Система сигналізатора небезпечної дистанції 1) надійно допомагає підтримувати необхідну безпечну дистанцію до транспортного потоку, що рухається попереду, навіть у разі високої щільності транспортних засобів. Після звукового або візуального попередження водій може збільшити дистанцію, щоб мати більше часу на реакцію в непередбачуваних ситуаціях.

1
Поєднання радара й камери

Система сигналізатора небезпечної дистанції 1) поєднує інформацію від двох радіолокаційних датчиків у бампері та камери на лобовому склі. Система постійно відстежує рух перед вантажівкою й фіксує такі дані, як швидкість, напрямок руху й типи об’єктів. Завдяки такому поєднанню датчиків система 1) може попередити водія про небезпечні ситуації на початковій стадії й точно повідомити про них, якщо відстань буде меншою за визначену безпечну відстань.

2
Оптичне попередження

Кольорова смужка відстані загоряється на дисплеї панелі приладів, якщо безпечну дистанцію було трохи порушено протягом короткого проміжку часу.

3
Оптичний і звуковий сигнал

Якщо відстань до транспортного засобу, що рухається попереду, очевидно й постійно є замалою, на дисплеї з’являється попереджувальний символ і попереджувальне повідомлення, а також звучить звуковий сигнал.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.