ua

Система допомоги під час руху в заторах MAN1)

Короткий огляд

  • Менша втома під час щільного трафіку чи руху в заторах
    Система допомоги під час руху в заторах1) утримує авто в смузі руху й на потрібній відстані від авто, що рухається попереду.
  • Запобігання наїзду за щільного трафіку й зниження ризику аварій
    Система допомоги під час руху в заторах1) автоматично керує трансмісією, гальмами та кермуванням, незалежно від того, рухаєтеся ви автобаном чи добре обладнаними швидкісними шосе.

Ближче, ще ближче, стоп

У заторах на автобанах система допомоги під час руху в заторах1) гальмує вслід за авто, що зупинилося, до зупинки, а потім автоматично починає рух. Таким чином вона дає змогу безпечно рухатися в заторах, здійснюючи плавні втручання в кермування.

1
Виявляє рух попереду

Установлена за лобовим склом камера та радарний датчик у бампері збирають відомості про дорожню розмітку й рух.

2
Зупинка й початок руху

У разі заторів чи руху з частими зупинками система допомоги під час руху в заторі MAN1) автоматично задіює привод і гальма. Також вона втримує дистанцію між Вашим авто й авто, що рухається попереду, до повної зупинки транспортного засобу. Система автоматично зупиняється й автоматично продовжує рух.

3
Утримання авто в смузі руху

Крім збереження дистанції між авто, система допомоги під час руху в заторі1) втримує авто на смузі руху, застосовуючи плавне втручання в кермування. При цьому система орієнтується на дорожню розмітку.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.