ua

Система автоматичного екстреного гальмування MAN (EBA Plus)1)

Короткий огляд

  • Втручання в разі небезпеки
    Попереджає водія про можливе зіткнення і, в разі небезпеки, активує екстрене гальмування.
  • Захист вразливих
    Допомагає уникнути нещасних випадків із вразливими учасниками дорожнього руху, які перетинають проїзну частину.
  • Активує аварійну світлову сигналізацію
    Попереджає учасників дорожнього руху позаду вантажівки в разі екстреного гальмування за допомогою індикатора екстреного гальмування.

Більше безпеки для вразливих учасників дорожнього руху

В екстрених випадках автоматичне гальмування аж до повної зупинки — досі це дозволяло суттєво знизити ризик зіткнення з іншими транспортними засобами. Але що станеться, якщо на проїзній частині раптово з’являться пішоходи або велосипедисти? Удосконалена система автоматичного екстреного гальмування EBA (Emergency Brake Assist) Plus 1) тепер також попереджає і реагує на особливо вразливих слабших учасників дорожнього руху.

1
Взаємодія радарного датчика й камери

Система автоматичного екстреного гальмування EBA Plus 1) використовує інформацію, яку отримує від радіолокаційного датчика, розміщеного в передній частині кабіни, і камери на лобовому склі. Завдяки такому поєднанню система швидше розпізнає небезпеку на дорозі (що сприяє підвищенню рівня безпеки) та завчасно здійснює екстрене гальмування в надзвичайних ситуаціях. Камера й радарний датчик постійно контролюють дорожню ситуацію перед авто: Відстані, положення та швидкість визначаються як від транспортних засобів попереду, так і від об'єктів, що перетинають проїзну частину.

2
Оптичне й звукове попередження

Якщо існує небезпека зіткнення, то, починаючи зі швидкості 10 км/год, водій спочатку побачить попередження, а потім почує сигнал.

3
Активація екстреного гальмування

Якщо водій не реагує, система автоматичного гальмування EBA Plus 1) вмикає екстрене гальмування. Таким чином можна уникнути зіткнень ззаду та зіткнень із вразливими учасниками дорожнього руху. Під час екстреного гальмування крім стоп-сигналу вмикається сигнал автоматичного гальмування (ESS). Аварійна світлова сигналізація сповіщає з підвищеною частотою миготіння про аварійну ситуацію наступним транспортним засобам, зменшуючи таким чином ризик зіткнення ззаду.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.