ua

Цифрова система замінників дзеркал: MAN OptiView1)

Короткий огляд

  • Хороший огляд
    Відмова від зовнішніх дзеркал збільшує поле безпосереднього огляду й покращує аеродинамічні характеристики.
  • Надійний контроль дорожньої ситуації
    Два режими відображення забезпечують відмінний огляд дорожньої ситуації та інших учасників дорожнього руху.
  • Система дисплеїв HD-якості
    Обидва екрани з високою роздільною здатністю в кабіні автоматично підлаштовуються під навколишню яскравість, тому зображення з камер завжди добре видно.

Чіткий огляд для ще більшої безпеки

Набагато вища продуктивність, ніж у звичайних систем дзеркал: MAN OptiView 1) завжди забезпечує відмінний огляд дорожньої ситуації позаду та біля автобуса. Завдяки інноваційній цифровій системі замінників дзеркал керування транспортним засобом буде не тільки безпечнішим, але й економнішим, оскільки вона не потребує класичних кронштейнів для встановлення дзеркал. Замість цього з обох боків транспортного засобу в конструкцію кузова інтегровано системи камер. Це також збільшує безпосереднє поле огляду водія, коли він дивиться в бічні вікна. У кабіні функцію звичних дзеркал заднього вигляду виконують два дисплеї.

1
Камера ближньої зони та ширококутна камера

MAN OptiView 1) працює з використанням ширококутної камери та камери ближньої зони. Дисплеї з високою роздільною здатністю не лише забезпечують поле огляду, яке вимагається законом, а й дають змогу водієві переглядати ширококутне зображення в нижній частині дисплея, яке надає круговий огляд навколо автобуса. Це дає змогу водієві комфортно й безпечно керувати транспортним засобом практично без сліпих зон.

2
Зображення без перешкод і відблисків

Система автоматично відфільтровує перешкоди в записі камери (наприклад, спричинені краплями дощу, брудом або тремтінням дзеркала), і оптимізує яскравість і контрастність. Це означає, що зображення на дисплеї забезпечує чіткий огляд дорожнього руху без відблисків навіть під час руху в сутінках або вночі.

3
Вища економічність і менший рівень шуму

Оскільки система камер займає набагато менше місця на кузові автомобіля, ніж звичайні дзеркала, аеродинаміка суттєво покращується. Результат: менша витрата пального та зменшення шуму від вітру.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.