ua

Цифрова система замінників дзеркал: MAN OptiView1)

Короткий огляд

  • Хороший огляд
    Відмова від зовнішніх дзеркал збільшує поле безпосереднього огляду. Крім того, зменшується «сліпа зона» з боків водія і пасажира.
  • Адаптований огляд залежно від ситуації руху
    Під час критичних маневрів водій має відмінний огляд дорожньої ситуації й інших учасників руху завдяки розширеному огляду на дисплеях.
  • Система дисплеїв HD-якості
    Обидва екрани з високою роздільною здатністю в кабіні автоматично підлаштовуються під навколишню яскравість, тому зображення з камер завжди добре видно.

Цифрова система замінників дзеркал для оптимального огляду ситуації

Завдяки інноваційній цифровій система замінників дзеркал MAN OptiView1) відпала потреба в класичних тримачах дзеркал.

Система MAN OptiView1) набагато функціональніша за звичні системи дзеркал: Завдяки використанню зовнішніх камер поле огляду збільшується, коли водій дивиться з бічних вікон. Визначені законом зони огляду відображаються на дисплеях. Крім того, у певних ситуацій водіння, наприклад, під час повороту чи маневруванні, може бути забезпечений адаптований масштабований чи ширококутний огляд, щоб забезпечити ідеальну підтримку водієві. Цифрова система замінників дзеркал — це опція, яку можна придбати додатково.

Як працює система замінників дзеркал MAN OptiView1)

Ця розроблена нещодавно технологія пропонує більше можливостей, ніж звичайні дзеркала заднього огляду.

Різні зображення з камери залежно від ситуації руху

Система MAN OptiView1) може генерувати три різні вигляди з камери, забезпечуючи ідеальні умови огляду для водія за будь-яких умов. Перемикання між виглядами на дисплеях всередині автомобіля здійснюється автоматично залежно від напрямку руху, швидкості руху й кута повороту керма, але також може здійснюватися вручну за допомогою модуля керування на дверях із боків водія і пасажира.

1
Стандартний вигляд
Стандартний вигляд

Поле огляду, яке відображається у стандартному вигляді, схоже на поле огляду звичайних дзеркал. Вертикальна й горизонтальна лінії розділяють вигляд дисплея на чотири асиметричні квадранти. У цих квадрантах відображаються поля огляду з дзеркал заднього огляду, ширококутних дзеркал і дзеркал бічного огляду. Зображення з камер об’єднується цифровим способом, утворюючи суцільне зображення, яке дає змогу швидко й надійно контролювати зони поруч і позаду автомобіля.

2
Масштабований вигляд
Масштабований вигляд

У режимі перегляду масштабованого вигляду можна раніше виявляти об’єкти, розташовані на більшій відстані, наприклад, автомобілі, які наближаються на сусідній смузі. Для цього у квадранті дзеркала заднього вигляду відображається суттєво збільшений фрагмент зображення. Масштабування вигляду запускається автоматично на швидкості понад 60 км/год, але його можна активувати і вручну, наприклад, під час маневрування заднім ходом.

3
Ширококутний огляд
Ширококутний огляд

У цьому режимі на екрани виводиться тільки ширококутна ділянка, завдяки чому зона безпосередньо біля автомобіля охоплюється без сліпих зон. Водій може вибирати з-поміж двох режимів: У міському автоматичному режимі ширококутний огляд активується автоматично на швидкості до 45 км/год; в автоматичному режимі поворотів огляд активується на швидкості до 50 км/год у разі ввімкнення покажчика повороту чи досягнення певного кута між автомобілем і причепом.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.