ua

Асистент зміни ­ смуги руху MAN1)

Короткий огляд

  • Контроль бічних зон
    Радарні датчики контролюють смуги руху праворуч і ліворуч від автобуса.
  • Безпечна зміна смуги руху
    Система візуально та акустично попереджає водія про небезпечні ситуації під час зміни смуги руху.

Далекоглядний контроль

Асистент зміни смуги руху MAN 1) забезпечує безпеку й полегшує маневрування з однієї смуги в іншу — навіть у найжвавішому дорожньому русі. На швидкості понад 50 км/год система 1) використовує радарні датчики для моніторингу бічних зон ліворуч і праворуч від транспортного засобу, допомагаючи безпечно змінити смугу руху. Зона дії становить близько 8 метрів спереду, близько 80 метрів ззаду і близько 4,5 метра збоку, охоплюючи радіус близько 180°. Якщо датчики 1) виявляють небезпечну ситуацію на початку зміни смуги руху, водій отримує триступеневе каскадне попередження, що дає змогу суттєво знизити ризик зіткнення з іншими учасниками руху.

1
Ступінь 1

Коли асистент зміни смуги руху MAN 1) виявляє рухомий об’єкт у правій зоні попередження, ввімкнення світлодіодного модуля на передній стійці сповіщає водія про ситуацію, що склалася. Це дозволяє йому оцінити, коли можна безпечно використовувати покажчик повороту для зміни смуги руху.

2
Ступінь 2

Якщо подальший хід руху прогнозовано призведе до зіткнення, на передній стійці кабіни залежно від екстреності активуються такі попередження. Ступінь 2: Усі три світлодіодні модулі на відповідному боці вказують на небезпеку.

3
Ступінь 3

Якщо водієві потрібно негайно втрутитися, щоб запобігти зіткненню, застосовується рівень 3: Усі три відповідні світлодіодні індикатори блимають, що супроводжується звуковим сигналом.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.