ua

Система попередження про з’їзд зі смуги (LDW) MAN і система повернення на смугу руху (LRA) MAN1)

Короткий огляд

  • Надійне втримання авто в смузі
    Попередження про випадковий з’їзд зі смуги й активне втручання.
  • Подвійна допомога
    Акустичне попередження водія та активне повернення вантажівки на смугу руху.
  • Покращення активної безпеки
    Особливо на одноманітних ділянках і під час подорожей у нічний час.

Допомога водію для надійного втримання авто у смузі

Допомагає залишитися у відповідній смузі руху: Система попередження про з’їзд зі смуги (LDW)1) сигналізує про випадковий з’їзд зі смуги. А система повернення на смугу (LRA)1) спрямовує авто назад на смугу руху, запобігаючи небезпечним ситуаціям.

1
Система попередження про з’їзд зі смуги MAN1)

Система попередження про з’їзд зі смуги1) допомагає водію залишатися на відповідній смузі руху. Якщо вантажівка MAN перетинає дорожню розмітку або залишає лінію руху, не використовуючи вказівник повороту, лунає звуковий сигнал. Таким чином система підвищує активну безпеку на одноманітних ділянках автобану чи швидкісної траси та під час подорожей у нічний час, запобігаючи аваріям.

Для цього відеокамера за лобовим склом безперервно фіксує положення дорожньої розмітки ліворуч і праворуч від авто. Система попередження про з’їзд зі смуги активується при швидкості понад 60 км/год. Він визначає і враховує свідоме зміщення під час руху краєм проїжджої частини.

2
Система повернення на смугу MAN1)

Система повернення на смугу1) допомагає водію залишатися ку смузі, застосовуючи активне повернення на смугу: Якщо автомобіль залишає вказану смугу, і водій не вмикає вказівник повороту, система коригує момент супротиву повороту й автоматично повертає вантажівку на смугу руху. Водій може в будь-який час змінити відкоригований момент супротиву повороту.

Для системи повернення на смугу (LRA)1) необхідно, щоб автомобіль було обладнано гідравлічною системою кермування MAN ComfortSteering1) і вона доступна лише для MAN TGX і MAN TGS.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.