ua

Система допомоги під час руху в заторах MAN: MAN Traffic Jam Assist

Короткий огляд

  • Менша втома під час щільного трафіку чи руху в заторах
    Система допомоги під час руху в заторах 1) утримує туристичний автобус у смузі руху й на потрібній відстані від транспортного засобу, що рухається попереду.
  • Запобігає наїзду за щільного трафіку та зменшує ризик аварій
    На автомагістралях система допомоги під час руху в заторах 1) автоматично керує трансмісією, гальмами й кермуванням.
  • Комфортне використання через меню допомоги
    Усю необхідну інформацію можна викликати через індикацію на цифровому дисплеї водія за допомогою елементів керування меню на багатофункціональному кермі.

Відпочинок у заторі

Перебування у заторі може дуже втомлювати, особливо на довгих відстанях, але в той же час воно вимагає від водія повної уваги. Система допомоги під час руху в заторах 1) бере на себе безперервне керування транспортним засобом у заторах і під час руху з частими зупинками на відповідних ділянках. Система 1) гальмує до повної зупинки за транспортним засобом, що зупиняється, і в разі коротких зупинок знову самостійно рушає. Таким чином, вона дає змогу туристичному автобусу комфортно рухатися в заторах, здійснюючи плавні втручання в кермування. Завдяки цьому система допомоги 1) полегшує роботу водія і сприяє підвищенню безпеки під час руху із частими зупинками.

1
Виявляє рух попереду

За допомогою датчика, встановленого в передній частині автомобіля, і камери, розміщеної за лобовим склом, система 1) контролює смугу руху попереду, зокрема і транспорт, що рухається попереду. Система може бути активована на швидкості до 40 км/год і може залишатися активною до максимальної швидкості 60 км/год.

2
Зупинка й початок руху

У разі заторів чи руху з частими зупинками система допомоги під час руху в заторах MAN 1) автоматично задіює привод і гальма. При цьому система підтримує дистанцію до транспортного засобу попереду аж до повної зупинки. Якщо через короткий час рух відновлюється, система також автоматично рушає.

3
Утримання авто в смузі руху

Крім того, система допомоги під час руху в заторах 1) також надійно утримує смугу руху за допомогою обережних втручань у кермування, орієнтуючись на розмітку смуги руху. Таке м’яке коригування стає можливим завдяки системі активного кермування MAN Comfort Steering.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою. Оскільки система допомоги під час руху в заторах є допоміжною системою, водій завжди має бути готовим до керування і тримати руки на кермі.