ua

Система допомоги під час повороту MAN1)

Короткий огляд

  • Захист зі сторони пасажира
    Радарні датчики контролюють сліпі зони та місця з недостатнім оглядом.
  • Триступеневі каскадні попередження
    Оптичні сигнали вмикаються відповідно до терміновості втручання водія.
  • Запобігання небезпечним ситуаціям
    Водій зможе завчасно відреагувати на небезпеку зіткнення, наприклад, із пішоходами чи велосипедистами.

Бачити не лише власними очима

Незважаючи на найвищий рівень уважності, лише власних двох очей іноді недостатньо для повного огляду в щільному міському русі — особливо у критичних ситуаціях, таких як маневри повороту. Для таких ситуацій система допомоги під час повороту MAN 1) надає водієві активну підтримку в розпізнаванні слабших учасників дорожнього руху, таких як пішоходи чи велосипедисти. Радарні датчики, інтегровані в праву бічну стінку, безпомилково виявляють об'єкти в радіусі трохи менше ніж 180° з боку переднього пасажира, які важко помітити. Якщо існує ризик зіткнення, система 1) надійно повідомляє водія триступеневим каскадним попередженням, щойно швидкість стає меншою за 30 км/год.

1
Ступінь 1

Якщо в зону попередження потрапляє рухомий об'єкт, світлодіодний модуль на передній стійці кабіни попереджає водія про ситуацію, наприклад, якщо до сліпої зони наближаються слабші учасники дорожнього руху.

2
Ступінь 2

Якщо подальший хід руху прогнозовано призведе до зіткнення, на передній стійці залежно від екстреності активуються такі наведені нижче попередження. Ступінь 2: Світяться всі світлодіодні модулі.

3
Ступінь 3

Необхідне термінове втручання водія, щоб уникнути зіткнення; наступає ступінь 3: Усі три світлодіодні індикатори блимають, що супроводжується звуковим сигналом.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.