ua
Оригінальні запчастини MANЗ оригінальними запчастинами MAN Ваш автомобіль не втратить своєї автентичності і буде на протязі довгих років радувати бездоганним рівнем роботи.

Замовити запчастину

Нові оригінальні автозапчастини для вантажівок MAN

MAN давно асоціюється із першокласною якістю та надійністю, саме тому, обираючи оригінальні запчастини німецького бренду, Ви отримуєте впевненість та комфорт на дорожніх шляхах та суттєво скорочуєте час простою на СТО.

Концерт MAN випускає запчастини для свого спецтранспорту, чітко дотримуючись регламентованих стандартів, завдяки чому вдається досягнути найвищого рівня якості. Окрім цього, у всьому світі запчастини MAN отримують 2-річну гарантію.

Офіційний дилер оригінальних запчастин

Наш сервіс володіє широким асортиментом оригінальних запчастин та комплектуючих торгової марки MAN, тому ми гарантуємо, що ремонт буде виконано максимально швидко без суттєвих втрат для Вашого бізнесу.

Насамперед ми слідкуємо за наявністю найбільш популярних запчастин, адже багаторічний досвід роботи показав, які поломки є найбільш характерними для нашого регіону, і які деталі користуються підвищеним попитом.

З оригінальними запчастинами MAN Ваш автомобіль не втратить своєї автентичності і буде на протязі довгих років радувати бездоганним рівнем роботи. Обслуговування у офіційного дилера є економічно правильним рішенням, адже транспортний засіб отримає такі характеристики, як абсолютна надійність та прекрасна витривалість.

У рідкісних випадках потрібної деталі може не бути в наявності, але замовлення через Європейський логістичний центр відбувається одразу ж, і в короткі строки буде доставлено на сервіс.

Оформити заявку на запчастину Ви можете безпосередньо у майстрів на сервісі, або, скориставшись нашим ресурсом.

Наші переваги

  • Ми використовуємо тільки офіційне найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG.
  • Підбір запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів MAN виконується по завжди актуальній офіційній комп'ютерній базі даних запчастин Mantis.
  • А також, кваліфіковані фахівці ТОВ "ВЕСТ ТРАКС" гарантують:

Планування термінів та надійність

Попередня калькуляція видатків

Гарантія на проведені роботи

Скорочення терміну простою до мінімуму

Гарантія 2 роки

Дворічна гарантія на сервіс і запчастини MAN

Дворічна гарантія MAN Truck & Bus SE поширюється на всі ремонти, виконані в точках обслуговування MAN та включає в себе оригінальні деталі MAN, встановлені під час ремонту, оригінальні деталі MAN ecoline і оригінальні аксесуари MAN. Рівень обслуговування ідентичний річній гарантії, що діяла раніше.

  • Згідно загальних положень і умов.
  • В офіційних точках MAN обслуговування.

Ми працюємо для Вас

Замовлення автозапчастин

Будь ласка, заповніть форму, ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни:

person

phone

Заповнити додаткові дані

expand_more

email
Підтвердіть, що Ви не робот