ua

Круїз-контроль ­ на основі ­ камер: Розпізнавання ­ дорожніх ­ знаків MAN

Короткий огляд

  • Завчасне попередження про порушення швидкісного режиму
    Виявляє перевищення швидкості та попереджає водія.
  • Це перевага з точки зору безпеки
    Допомагає запобігти нещасним випадкам і уникнути зайвих витрат.

Завчасне нагадування про безпеку

Щоб водій не втрачав пильності в суцільному потоці дорожніх знаків: Система розпізнавання дорожніх знаків 1) розпізнає знаки на ділянці перед автобусом за допомогою камери на лобовому склі й відображає чинні вимоги на 12-дюймовому дисплеї водія. Якщо, наприклад, перевищено максимально дозволену швидкість, система нагадує водієві про чинні правила за допомогою візуального та акустичного попередження. Допуск попереджувального сигналу можна встановити індивідуально в меню автомобіля — в діапазоні перевищення від 0 до 3 км/год.

Для туристичних автобусів із навігаційними системами система може навіть відображати вимоги, такі як заборона в'їзду, обмеження щодо висоти чи ваги або особливі небезпеки — наприклад, викликані заторами на дорогах. Це не лише полегшує роботу водія, але й може допомогти запобігти аваріям.

1
Попередження на дисплеї

Максимально дозволена швидкість, заборони обгону та інші обмеження 1) відображаються водієві на дисплеї панелі приладів. У разі перевищення швидкості, порушення заборони обгону або інших правил 1) блимають відповідні індикатори.

2
Звуковий сигнал

Це супроводжується звуковим сигналом у разі перевищення швидкості, порушення заборони обгону та інших обмежень 1), який звучить один раз через динаміки на робочому місці водія.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.