ua
Послуги евакуатораНаш сервіс пропонує послуги евакуатора, який в цілодобовому режимі готовий вирушити на допомогу в будь-яку точку України чи навіть до ближнього зарубіжжя.

Замовити евакуатор

Термінова евакуація вантажних автомобілів, фур, автобусів, тягачів

Наш сервіс пропонує послуги евакуатора, який в цілодобовому режимі готовий вирушити на допомогу в будь-яку точку України чи навіть до ближнього зарубіжжя. На нашу допомогу у транспортуванні може розраховувати не тільки спецтранспорт марки MAN, але й інші великогабаритні автомобілі, яких спіткали неприємності під час виконання перевозок.

Термінова евакуація вантажних автомобілів, фур, автобусів, тягачів

Автотранспорт MAN відомий у цілому світі як надійний та ефективний засіб доставки вантажу, але все ж іноді водіям цих гігантів доводиться стикатись у дорозі із різного роду поломками, і не завжди самостійно вдається на місці розібратись і успішно усунути несправності.

Ми працюємо цілодобово!

Наші консультанти готові прийняти Ваш виклик у будь-який час доби, та на підмогу буде надано евакуатор з оптимальною вантажопідйомністю, який зможе обслужити саме Ваш автомобіль. У нашому розпорядженні тільки висококласні, перевірені евакуатори, які споряджені всім необхідним обладнанням для успішного транспортування до сервісу, на стоянку чи в гараж.

Ми розуміємо, що кожен водій боїться залишитись на трасі наодинці із незрозумілою чи складною поломкою, тому наш сервіс одразу після дзвінка відправить евакуатор. Це пришвидшить виконання ремонту, а значить, можна не переживати про зірвані терміни поставки вантажу.

Наші переваги

  • Ми використовуємо тільки офіційне найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG.
  • Підбір запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів MAN виконується по завжди актуальній офіційній комп'ютерній базі даних запчастин Mantis.
  • А також, кваліфіковані фахівці ТОВ "ВЕСТ ТРАКС" гарантують:

Планування термінів та надійність

Попередня калькуляція видатків

Гарантія на проведені роботи

Скорочення терміну простою до мінімуму

Гарантія 2 роки

Дворічна гарантія на сервіс і запчастини MAN

Дворічна гарантія MAN Truck & Bus SE поширюється на всі ремонти, виконані в точках обслуговування MAN та включає в себе оригінальні деталі MAN, встановлені під час ремонту, оригінальні деталі MAN ecoline і оригінальні аксесуари MAN. Рівень обслуговування ідентичний річній гарантії, що діяла раніше.

  • Згідно загальних положень і умов.
  • В офіційних точках MAN обслуговування.

Ми працюємо для Вас

Замовлення евакуатора

Будь ласка, заповніть форму, ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни:

person

phone

Заповнити додаткові дані

expand_more

email
Підтвердіть, що Ви не робот