ua

Система кермування з електронним керуванням: MAN ComfortSteering1)

Короткий огляд

  • Електронний блок керування
    Полегшення кермування за допомогою адаптування зусилля для повороту до дорожньої ситуації
  • Підтримка за високих швидкостей
    Точне кермування за високих швидкостей за допомогою зменшеного моменту супротиву повороту
  • Ще більше безпеки
    Дає змогу використовувати інші системи допомоги

Комфортне кермування

Система кермування з електронним керуванням MAN ComfortSteering1) доповнює гідравлічну систему кермування вантажівки MAN за допомогою додаткового моменту супротиву повороту електричного двигуна. Електронний блок керування стежить за тим, щоб за кожної дорожньої ситуації забезпечувалося ідеальне електричне зусилля для повороту.

1
Збільшення чи зменшення моменту супротиву повороту

Датчики системи допомоги1) водію оцінюють обертання керма, а також дані авто, як-от швидкість і навантаження. Активна система комфортного кермування підтримуватиме Вас у будь-якій ситуації, зменшуючи чи збільшуючи момент супротиву повороту. Відпустивши кермо, воно автоматично повернеться в центральне положення.

2
Комфортне маневрування

Під час маневрування ви можете скористатися перевагами збільшення потужності завдяки додатковому електронному моменту супротиву повороту. Маневрування вантажівкою за мінімальних зусиль ще точніше та плавніше.

3
Точне водіння

За високої швидкості активна система кермування зменшує зусилля для повороту, автоматично скорочуючи момент супротиву повороту. Це спрощує рух і сприяє точному водінню.

Комфортний рух за холостого ходу

Idle Speed Driving забезпечує комфортний рух за холостого ходу, таким чином водій може точно маневрувати вантажівкою чи дати авто «текти» в потоці інших транспортних засобів. Після рушання автомобіль продовжує рух на низьких холостих обертах (прибл. 600 об/хв), при цьому водію не потрібно натискати на педаль акселератора. Якщо крутний момент двигуна на холостих обертах виявляється недостатнім, MAN TipMatic1) перемикається на нижчу передачу.

Розпізнавання навантаження приводу MAN TipMatic1) вибирає оптимальну передачу для початку руху залежно від навантаження. Крім того, великий діапазон передатних чисел і розпізнавання нахилу забезпечують ідеальні умови початку руху.

А якщо ваша вантажівка застрягла у снігу або на вологій нестійкій поверхні, виїзд полегшить функція вільного розхитування. Вона автоматично вибирає потрібну передачу, щоб знизити крутний момент на ведучих колесах і, таким чином, уникнути їхнього прокручування.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.