ua

Система автоматичного екстреного гальмування (EBA)1)

Короткий огляд

  • Активне попередження
    Радарні датчики своєчасно виявляють небезпечні ситуації, попереджають водія й активують екстрене гальмування в надзвичайній ситуації.
  • Оптична система попередження
    Під час екстреного гальмування крім стоп-сигналів вмикається сигнал аварійного гальмування.

Комплексна концепція попередження

Система екстреного гальмування (EBA)1) нового покоління сприяє підвищенню безпеки автомобілів MAN і знижує ризик виникнення аварій на дорогах. Система екстреного гальмування виявляє ситуації аварійного гальмування і своєчасно попереджує про це водія. Якщо водій не реагує, вмикається екстрене гальмування. У такому разі вмикаються не лише гальмівні вогні, а й сигнал екстреного гальмування ESS (Emergency Stopping Signal). Аварійна світлова сигналізація попереджає інших учасників дорожнього руху про аварійну ситуацію, що зменшує небезпеку зіткнення.

Розумне поєднання радарних датчиків і камери

1
Швидке реагування в небезпечній ситуації

Система екстреного гальмування (EBA)1) використовує інформацію, яку отримує від радарного датчика, розміщеного в передній частині кабіни, і камери на лобовому склі. В разі небезпеки система може швидко зреагувати й завчасно активувати екстрене гальмування в надзвичайній ситуації.

2
Попередження інших учасників дорожнього руху

Під час аварійного гальмування вмикаються не лише стоп-сигнали, а й сигнал екстреного гальмування ESS (Emergency Stopping Signal). Аварійна світлова сигналізація з підвищеною частотою блимання попереджає учасників дорожнього руху про аварійну ситуацію, і може так зменшити небезпеку зіткнення.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.