ua

Асистент зміни смуги руху та запобігання зіткненню MAN1)

Максимальна безпека для всіх

Перестроювання на смугу повороту, обгін або об’їзд перешкоди: Складне завдання для водія вантажівки в умовах щільного руху. Завдяки асистенту зміни смуги руху та запобігання зіткненню MAN 1) ці маневри можна виконувати безпечно. Усе завдяки тому, що водій своєчасно отримує попередження, якщо інший учасник дорожнього руху перебуває в бічній зоні автомобіля, яку контролюють радарні датчики. Якщо, незважаючи на попередження, зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху неминуче, відбувається коригувальне втручання із активним крутним моментом, який допомагає водієві уникнути серйозних аварій.

Це варто знати: Розмір зони попередження варіюється від 0 м до 8 м перед транспортним засобом і до 80 м позаду нього (від передньої частини транспортного засобу). Крім того, розмір зони попередження залежить, зокрема, від довжини транспортного засобу та відносної швидкості між власним та іншим транспортним засобом на сусідній смузі.

Короткий огляд

  • Контроль бічних зон
    Радіолокаційні датчики контролюють бічні зони праворуч і ліворуч від смуги руху автомобіля.
  • Трирівнева система попередження
    Система допомоги попереджає водія про можливі небезпечні ситуації за допомогою акустичних і візуальних засобів у три етапи.
  • Активне уникнення зіткнень
    У разі загрози зіткнення коригувальний крутний момент керма забезпечить підтримку й допоможе уникнути серйозних аварій.
1
Рівень 1 — Об’єкт у зоні попередження з боку пасажира

Якщо рухомий об’єкт перебуває в зоні попередження з боку пасажира, на стійці А активуються попереджувальні кутові вогні (за наявності MAN OptiView 1)) або окрема сигнальна світлодіодна лампа на стійці А.

2
Рівень 2 — Небезпека зіткнення

Якщо, незважаючи на небезпеку зіткнення з боку водія чи пасажира, ініціювати зміну смуги руху шляхом ввімкнення покажчика повороту чи повороту керма, засвітиться суцільна попереджувальна рама (за наявності MAN OptiView 1)) або три сигнальні світлодіодні лампи на стійці А.

3
Рівень 3 — Активне повернення на смугу руху

Якщо, незважаючи на небезпеку зіткнення, продовжити повертання керма, щоб автомобіль залишив смугу руху, асистент 1) втрутиться в кермування й поверне автомобіль назад на свою смугу руху. Разом із тим буде блимати попереджувальна рама (за наявності MAN OptiView 1)) або три сигнальні світлодіодні лампи на стійці А, що додатково супроводжуватиметься звуковим сигналом.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.