ua

Круїз-контроль із GPS-керуванням: MAN EfficientCruise 1) із PredictiveDrive

Короткий огляд


 • Економія з перспективою на майбутнє
  Розраховує найекономічніший спосіб водіння, враховуючи рельєф місцевості.
 • Менше розривів тягового зусилля
  Орієнтоване на витрату пального втручання у вибір передачі сприяє уникнення розривів тягового зусилля й допомагає економити пальне.
 • Комфортний рух
  Робить поїздку для водія надзвичайно комфортною та оптимально його розвантажує.


Завбачливий рух, комфортна економія

Круїз-контроль із GPS-керуванням MAN EfficientCruise 1) завчасно розпізнає підйоми та спуски на ділянці дороги попереду довжиною до трьох кілометрів. Це дає змогу адаптувати передачу та швидкість круїз-контролю з метою забезпечення оптимальної економічності. Якщо потрібно, перемикання на нижчу передачу блокується. Це дає змогу скоротити розриви тягового зусилля та сприяє економії пального.

MAN EfficientCruise 1) враховує майбутній маршрут і визначає найекономічніший спосіб водіння. Плавне та орієнтоване на витрати втручання у вибір передачі не лише уникає розривів тягового зусилля, а й надає правильне відчуття дороги. Водію потрібно лише вибрати потрібну швидкість і встановити один із чотирьох рівнів можливого відхилення швидкості руху (рівень ECO I–IIII). Рівень ECO можна відрегулювати в будь який час подорожі.

 • ECO Level I: найменше відхилення від заданої швидкості, підходить для щільного руху й поганих погодних умов
 • ECO-Level IIII: найбільше відхилення від заданої швидкості, ідеально підходить для неінтенсивного руху на автомагістралях і заміських дорогах.

Із програмою перемикання на схилі: PredictiveDrive

Нова система PredictiveDrive доповнює ефект MAN EfficientCruise 1), особливо при рушанні з місця на схилах і підйомах. Вона аналізує можливі стратегії швидкості та перемикання передач залежно від ситуації і, зрештою, обирає найекономнішу з них. Зазвичай мета полягає в тому, щоб взяти якомога більше імпульсу на підйомі — наприклад, за рахунок короткого прискорення перед початком підйому і раннього перемикання на нижчу передачу, щоб отримати відповідний надлишок потужності.

MAN EfficientCruise 1) і PredictiveDrive активні вже на швидкості близько 30 км/год. Система працює як у режимі вільного водіння, так і в режимі круїз-контролю. Реакція системи випередження на схилах забезпечує значно кращу керованість і, таким чином, покращує сприйняття водієм динамічного регулювання крутного моменту.

Інтелектуальна активація руху накатом: MAN EfficientRoll

Завдяки комбінації з MAN EfficientRoll функція інтелектуального руху накатом MAN EfficientCruise 1) на основі GPS допомагає економити ще більше пального, а авто стає ще екологічнішим.

Завдяки MAN EfficientRoll із попереднім аналізом GPS забезпечується інтелектуальне керування активацією руху накатом. Якщо є можливість заощадити пальне, коробка передач перемикається в нейтральне положення N навіть на найменшому схилі. Це дозволяє зберегти інерцію, і автомобіль не так швидко втрачає швидкість, як із ввімкненою передачею. Під час руху накатом двигун працює лише з 550 об/хв (замість звичної швидкості холостого ходу 600 об/хв). Це допомагає ще більше знизити витрату палива.

MAN Now пропонує інтелектуальну активація руху накатом через бездротове з’єднання Over-the-Air

Завдяки MAN EfficientCruise та MAN EfficientRoll експлуатація транспортного засобу стане ще економічнішою: Замовляйте зараз за допомогою лише кількох натискань на платформі RIO — і вже незабаром ви зможете використовувати ці функції у своєму транспортному засобі.

MAN NOW — ОНОВЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗДРОТОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

 • Гнучка адаптація функціональних можливостей вантажівок нового MAN Truck Generation і MAN Transporter
 • Автоматична перевірка функцій, доступних для вашого транспортного засобу
 • Передача та встановлення оновлень програмного забезпечення завдяки інноваційній технології бездротового зв'язку — просто, швидко та без необхідності відвідувати майстерню
 • Безкоштовне використання окремих функцій

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги: