ua
Про компанію Вест ТраксТОВ «Вест Тракс» – офіційний представник MAN в Україні

Наші контактиДопомогти Вам?

Чому Вест Тракс?

ТОВ «Вест Тракс» – офіційний представник MAN на території України. Ми впевнено тримаємось в лідерах ринку, а послуги нашого сервісу користуються попитом серед власників вантажних автомобілів.

Співпраця з нашою компанією приносить вигоду власникам бізнесу, діяльність яких пов’язана із транспортуванням та спецперевезеннями, адже ми готові взяти на себе повне сервісне обслуговування автопарку. Також ми пропонуємо допомогу у виборі та купівлі автомобіля MAN, опираючись на бажані параметри та потреби клієнта. А для більшої доступності пропонуємо купити авто в кредит або за допомогою лізингу.

Автомобіль MAN сприймається знавцями доріг як символ  надійності, абсолютної безпеки та незрівнянної витривалості. Європейські стандарти якості високо цінуються на вітчизняному ринку, тому для нас честь бути офіційним представником знаменитого німецького концерну MAN.

Оскільки ми працюємо напряму із німецьким виробником, то пропонуємо клієнтам лише європейську якість своїх послуг. У нас є надсучасне обладнання та команда кваліфікованих майстрів, здатних в короткі строки вирішити всі проблеми клієнта.

ТОВ «Вест Тракс» – це багаторічний досвід роботи, тисячі задоволених власників MAN та безперечне лідерство у регіоні!

Наші переваги

  • Ми використовуємо тільки офіційне найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG.
  • Підбір запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів MAN виконується по завжди актуальній офіційній комп'ютерній базі даних запчастин Mantis.
  • А також, кваліфіковані фахівці ТОВ "ВЕСТ ТРАКС" гарантують:

Планування термінів та надійність

Попередня калькуляція видатків

Гарантія на проведені роботи

Скорочення терміну простою до мінімуму

Гарантія 2 роки

Дворічна гарантія на сервіс і запчастини MAN

Дворічна гарантія MAN Truck & Bus SE поширюється на всі ремонти, виконані в точках обслуговування MAN та включає в себе оригінальні деталі MAN, встановлені під час ремонту, оригінальні деталі MAN ecoline і оригінальні аксесуари MAN. Рівень обслуговування ідентичний річній гарантії, що діяла раніше.

  • Згідно загальних положень і умов.
  • В офіційних точках MAN обслуговування.

Ми працюємо для Вас

Огляд послуг

Ми пропонуємо кваліфіковані послуги та оригінальні запчастини і мастила.Перелік послуг та пропозицій

Необхідна допомога?

У Вас є запитання щодо послуг MAN або Вам потрібна консультація?

Напишіть нам зараз

Наші контакти

Зв'яжіться з нами. Ми з задоволенням відповімо на Ваші запитання.Наші контакти