ua

Система ­ повернення ­ на смугу ­ руху MAN1)

Короткий огляд

  • Надійне втримання авто в смузі
    Попереджує акустично, тактильно й візуально в разі випадкового з'їзду зі смуги руху.
  • Активне втручання
    Активно спрямовує автобус назад на смугу руху й полегшує роботу водія.
  • Покращення активної безпеки
    Особливо на монотонних ділянках шляху.

Обережне повернення на правильну смугу руху

Активно допомагає водієві утримувати транспортний засіб на смузі руху: Система повернення на смугу руху MAN 1) (LRA) не тільки контролює точність руху по смузі на основі розмітки, а й за потреби активно і м’яко повертає автобус на смугу руху, запобігаючи небезпечним ситуаціям. Таким чином, інтелектуальна система 1) полегшує роботу водія й завдяки цьому може допомогти суттєво знизити ризик аварій, спричинених ненавмисним виїздом зі смуги руху.

1
Поєднання трьох систем

Система повернення на смугу руху 1) допомагає водієві утримувати транспортний засіб на смузі руху, застосовуючи активне повернення на смугу руху. Для цього система поєднує функцію попередження про з'їзд зі смуги руху із системою кермового керування з електронним управлінням MAN Comfort Steering.

На швидкості понад 60 км/год вона безперервно стежить за розміткою смуги руху з лівого та правого боку за допомогою камери за лобовим склом — і таким чином контролює дотримання смуги руху. Завдяки цьому система повернення на смугу руху 1) підвищує активну безпеку на монотонних ділянках автомагістралі й допомагає запобігти аваріям.

2
Активне повернення на смугу руху

Якщо існує небезпека, що транспортний засіб залишитись потрібну смугу без увімкнення покажчика повороту, система 1) попереджає водія акустичним або тактильним сигналом. Крім того, він отримує візуальні підказки через підсвічені позначки на 12-дюймовому цифровому дисплеї. Якщо водій не реагує, система кермового керування MAN Comfort Steering 1) м’яко втручається й автоматично повертає автобус назад на смугу руху.

При цьому система 1) надійно враховує можливі перешкоди завдяки додатковій обробці радіолокаційних даних. Водій може в будь-який час змінити відкоригований момент супротиву повороту.

Доступно для таких моделей автобусів:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.