ua

Автоматична коробка передач: MAN TipMatic1)

Короткий огляд

  • Комфортне використання
    Завдяки інноваційному керуванню підкермовим перемикачем праворуч
  • Надзвичайна економія
    Знижена витрата пального за максимізованого комфорту
  • Індивідуальні стратегії перемикання й початку руху
    Узгоджені стратегії перемикання для різних цілей

Нові функції перемикання передач для більшого комфорту, кращої ефективності та вищого рівня безпеки

Автом. коробка передач MAN TipMatic1) сприяє зниженню витрати пального й підвищує комфорт кермування. Індивідуальні стратегії перемикання й початку руху, оптимізовані для різноманітних цілей, наприклад для дорожніх авто, вантажівок із великою вантажопідйомністю, позашляховиків, авто спеціального призначення, точно адаптовані до трансмісії та забезпечують комфортний і економічно вигідний рух.

1
Просте та зручне керування

Підкермовий перемикач праворуч дає змогу вибрати діапазон ходу й програму руху. Таким чином забезпечується просте й безпечне керування біля керма.

2
Швидке перемикання передач

Координація роботи між двигуном, зчепленням і коробкою передач дає змогу пришвидшити перемикання передач. При цьому SpeedShifting забезпечує швидке перемикання між трьома найвищими передачами, 10, 11, 12. SmartShifting дає змогу пришвидшити перемикання будь якої передачі. Так завдяки швидкому перемиканню на нижчі передачі підтримується темп руху схилами та зменшуються витрати пального.

3
Використання гальма двигуна

Гальмо двигуна, що регулюється електронними пристроями, системи перемикання на вищу передачу (HSU) дає змогу швидко перемикати передачі, особливо на схилах. Розумна логіка комбінацій за даними про положення педалі акселератора, маси транспортного засобу та розрахований опір руху визначає оптимальну для поточної ситуації швидкість перемикання.

Комфортний рух за холостого ходу

Idle Speed Driving забезпечує комфортний рух за холостого ходу, таким чином водій може точно маневрувати вантажівкою чи дати авто «текти» в потоці інших транспортних засобів. Після рушання автомобіль продовжує рух на низьких холостих обертах (прибл. 600 об/хв), при цьому водію не потрібно натискати на педаль акселератора. Якщо крутний момент двигуна на холостих обертах виявляється недостатнім, MAN TipMatic1) перемикається на нижчу передачу.

Розпізнавання навантаження приводу MAN TipMatic1) вибирає оптимальну передачу для початку руху залежно від навантаження. Крім того, великий діапазон передатних чисел і розпізнавання нахилу забезпечують ідеальні умови початку руху.

А якщо ваша вантажівка застрягла у снігу або на вологій нестійкій поверхні, виїзд полегшить функція вільного розхитування. Вона автоматично вибирає потрібну передачу, щоб знизити крутний момент на ведучих колесах і, таким чином, уникнути їхнього прокручування.

Програми перемикання для різноманітних цілей

Автоматична коробка передач MAN TipMatic1) забезпечує індивідуалізованими стратегіями перемикання й початку руху, оптимізовані для будь-якої цілі.

Програма перемикання передач MAN TipMatic1) FLEET лише в обмеженому обсязі допускає ручне втручання в автоматичну програму перемикання та забезпечує таким чином оптимальну зміну передач у будь-якій ситуації. Окрім того, здійснюється блокування швидкого перемикання на нижчу передачу за допомогою функції Kickdown. Це сприяє економії пального та збереженню силового агрегату.

Програма перемикання передач MAN TipMatic1) PROFI залишає можливість ручного перемикання в будь-який момент, наприклад, прискорене перемикання на нижчу передачу в режимі Kickdown. Це дає досвідченим водіям змогу використовувати ввесь потенціал авто.

Програма перемикання MAN TipMatic1) OFFROAD належить до спеціального обладнання та призначена для пересування бездоріжжям і в ускладнених умовах (як-от крутий підйом). Ручне перемикання можливе в будь-який момент.

Програма перемикання MAN TipMatic1) DP (Drive Performance) забезпечує більш швидкі динамічні характеристики під час руху дорогами та її можна активувати, якщо потрібне швидке збільшення швидкості протягом короткого часу. Варіант перемикання передач, орієнтований на потужність, забезпечує швидку зміну передач і дозволяє виконувати перемикання пізніше, завдяки чому вдається досягти кращого прискорення.

Програма перемикання MAN TipMatic1) DM, RM призначена для чіткого маневрування на малих швидкостях, частково з використанням пробуксування зчеплення. Вибір обмежений двома першими передачами; режим призначений для короткочасного застосування.

Програма перемикання MAN TipMatic1) COLLECT призначена спеціально для використання сміттєвозами (із заднім чи боковим завантаженням) із тривалими зупинками та частим рушанням. Скорочення часу ввімкнення на 25 % дає змогу оптимізувати щоденний робочий час.

Програма перемикання MAN TipMatic1) EMERGENCY скорочує час перемикання для кращого прискорення. Ця версія адаптована для використання екстреними службами, як-от пожежною службою чи службою технічної допомоги під час екстреного виклику.

Доступно для таких моделей вантажівок:

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Disclaimer

1) В межах, заданих системою.