ua
Ремонт вантажних автомобілів MANНаш сервіс використовує надсучасне технічне оснащення, що дозволяє швидко знаходити причини несправності, а команда професіоналів негайно візьме на себе усунення поломки.

Записатися на ремонт

Професійний ремонт вантажівок MAN

Мільйони водіїв та підприємців щороку роблять вибір на користь вантажівок MAN, оскільки ця марка спецтранспорту володіє такими характеристиками, як надійність, відмінна якість та довговічність. Наш сервіс використовує надсучасне технічне оснащення, що дозволяє швидко знаходити причини несправності, а команда професіоналів негайно візьме на себе усунення поломки.

Звернутись до нашого сервісу Ви можете в будь-який час доби і наші висококваліфіковані майстри після ряду діагностичних процедур зможуть приступити до ремонту вантажівки. Для кожного клієнта наші фахівці готові розробити індивідуальну спецпрограму по техобслуговуванню та проведенню ремонтних робіт. Кожна дрібниця береться до уваги, адже наш сервіс дорожить репутацією і піклується про безпеку та комфорт своїх клієнтів при експлуатації транспортного засобу.

Наші майстри пройшли необхідну підготовку і невпинно вдосконалюють свої навики, про що свідчить наявність сертифікатів від німецького концерну MAN. В роботі задіюється комплекс ефективних технічних засобів, що відповідають європейським стандартам. Ми здобули відмінну репутацію та високі оцінки серед автовласників вантажівок MAN. Щорічно середовище наших постійних клієнтів збільшується і це говорить про те, що ми є лідерами західного регіону.

Наш сервіс пропонує такі основні послуги:

 • ремонт ходової;
 • ремонт двигуна;
 • ремонт коробки передач;
 • стендову перевірку вантажівки;
 • ремонт елементів паливної системи;
 • заміна та налаштування різноманітних компонентів та запчастин;
 • та багато інших послуг.

Це далеко не весь спектр робіт по ремонту вантажівок MAN, які ми пропонуємо, адже виробничі потужності наших цехів дозволяють вирішувати найрізноманітніші завдання для якісного обслуговування Вашого автотранспорту.

Бездоганно та сумлінно наш персонал підходить до вирішення проблем клієнтів. Всі вузли автомобіля піддаються скрупульозній перевірці для своєчасного виявлення найменших дефектів, які в подальшому можуть призвести до серйозної поломки.

З нами Ваш вантаж буде у цілковитій безпеці, відповідно бізнес відзначатиметься продуктивністю, а процес транспортування стане максимально швидким та комфортним.

Наші переваги

 • Ми використовуємо тільки офіційне найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG.
 • Підбір запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів MAN виконується по завжди актуальній офіційній комп'ютерній базі даних запчастин Mantis.
 • А також, кваліфіковані фахівці ТОВ "ВЕСТ ТРАКС" гарантують:

Планування термінів та надійність

Попередня калькуляція видатків

Гарантія на проведені роботи

Скорочення терміну простою до мінімуму

Гарантія 2 роки

Дворічна гарантія на сервіс і запчастини MAN

Дворічна гарантія MAN Truck & Bus SE поширюється на всі ремонти, виконані в точках обслуговування MAN та включає в себе оригінальні деталі MAN, встановлені під час ремонту, оригінальні деталі MAN ecoline і оригінальні аксесуари MAN. Рівень обслуговування ідентичний річній гарантії, що діяла раніше.

 • Згідно загальних положень і умов.
 • В офіційних точках MAN обслуговування.

Ми працюємо для Вас

Запис на ремонт

Будь ласка, заповніть форму, ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни:

person

phone

Заповнити додаткові дані

expand_more

email
Підтвердіть, що Ви не робот