ua

MAN Lion's City E: Наш електричний міський автобус

Короткий огляд

 • Можливий запас ходу до 350 кілометрів на одному заряджанні акумулятора
  Залежно від стратегії використання акумулятора запас ходу MAN Lion's City E може становити до 350 км . У випробуванні eBus Efficiency Run нашому електробусу вдалося пройти навіть 550 кілометрів .
 • Додаткова енергія при кожному гальмуванні
  Завдяки далекоглядному стилю водіння MAN Lion's City E надзвичайно економічний. Крім того, запас ходу збільшується завдяки відновленню енергії при кожному гальмуванні.
 • Надійна модель майже для будь-яких доріг
  Три доступні варіанти довжини повністю електричного міського автобуса забезпечують високий рівень гнучкості застосування, а системи допомоги, як-от додаткова система замінників дзеркал MAN OptiView, підвищують рівень безпеки.

   

МЕНШИЙ РОЗМІР — БІЛЬША МАНЕВРОВІСТЬ. НОВИЙ ЕЛЕКТРОБУС MAN LION’S CITY 10 E.

Повністю електричний автобус MAN Lion's City 10 E завдовжки 10,5 м — це компактний і надзвичайно маневровий універсальний транспортний засіб. Компактні розміри, рекордний радіус розвороту 17,2 м і колісна база завдовжки лише 4,4 м роблять найновішого представника сімейства MAN Lion's City E ідеальним рішенням для вузьких вулиць в умовах регулярних міських перевезень.

Літій-іонні акумуляторні модулі

Літій-іонні акумуляторні модулі

Модульна концепція акумуляторних батарей MAN забезпечує можливість гнучко адаптувати кількість акумуляторних блоків до ваших потреб. Встановлюючи більше чи менше акумуляторних блоків, ви можете цілеспрямовано керувати тривалістю заряджання, кількістю пасажирів і запасом ходу: З кожним додатковим акумуляторним блоком електробус збільшує запас ходу, а з кожним знятим блоком збільшується пасажиромісткість і зменшується тривалість заряджання.

Вибирайте, що саме вам потрібно: Усі акумуляторні блоки повністю заряджаються від двох з половиною до п’яти годин.

Залежно від довжини електробуса MAN доступна різна кількість акумуляторних блоків:

 • MAN Lion's City 10 E: чотири чи п’ять акумуляторних блоків ємністю від 320 до 400 кВт·год
 • MAN Lion's City 12 E: від чотирьох до шести акумуляторних блоків ємністю від 320 до 480 кВт·год
 • MAN Lion's City 18 E: від шести до восьми акумуляторних блоків ємністю від 480 до 640 кВт·год
 • Висока зарядна потужність: до 150 кВт
Центральний електродвигун

Центральний електродвигун

Альтернативні приводи підкорюють дороги, а електричний варіант із нульовим рівнем викидів — це одна з найбільш послідовних технологій. Двигун працює надзвичайно тихо без утворення відпрацьованих газів. Це безумовні переваги для довкілля, іміджу міста й ваших пасажирів. Крім того, MAN Lion’s City E має великий запас ходу — до 350 км. На яких саме ділянках він проходитиме цю дистанцію — вирішуєте ви, тому що його можна застосовувати навіть у зонах, до яких заборонено в’їзд автомобілів із двигуном внутрішнього згорання.

 • Односекційний автобус: Потужність під час тривалої роботи/максимальна потужність 160/240 кВт
 • Зчленований автобус: Потужність під час тривалої роботи/максимальна потужність 267/320 кВт
 • Одноступенева адаптивна коробка передач для плавного прискорення
MAN Lion's City 10 E
MAN Lion's City 10 E
 • Довжина: 10,5 метра
 • Місця для сидіння: 33
 • Двигун: Центральний електродвигун
Технічний паспорт
MAN Lion’s City 12 E
MAN Lion’s City 12 E
 • Довжина: 12,2 метра
 • Місця для сидіння: 45
 • Двигун: Центральний електродвигун
Технічний паспорт
MAN Lion’s City 18 E
MAN Lion’s City 18 E
 • Довжина: 18,1 метра
 • Місця для сидіння: 60
 • Двигун: Дві приводні осі, два центральні електродвигуни
Технічний паспорт

   

Гнучкість відповідає цілі використання:
Стратегія використання батареї MAN Lion’s City E

Автобуси з електричним двигуном і їхні переваги для міста.

Постійно надійний запас ходу до 270 км 1) доступний зі стратегією використання акумулятора Reliable Range: При обмеженому ході зарядки залишаються достатні резерви для забезпечення однаково високого діапазону протягом усього терміну служби.

Якщо потрібно збільшити запас ходу протягом дня до 350 км 1), найкраще використовувати стратегію використання акумулятора Maximum Range. Розширене вікно заряджання забезпечує більший обсяг енергії на зарядку, що дає змогу за певних обставин збільшити денний запас ходу. Це особливо вигідно для великих відстаней, екстремальних температур або об’їзних маршрутів.

Зарядна інфраструктура з одного джерела

Скористайтеся перевагами нашого повноцінного пакету послуг: Ми постачаємо вам не лише перспективний електричний автобус, але й дбаємо про рішення зарядної інфраструктури, яке ідеально для нього підійде, — на основі кабельного з’єднання чи на основі пантографа. Так ви отримаєте ідеально узгоджене з вашим автобусом зарядне обладнання, за бажанням включно зі встановленням і технічним обслуговуванням — усе з одного джерела.

Докладніше про зарядну інфраструктуру
Захист клімату за допомогою CO2

Захист клімату за допомогою CO2

Як опція для MAN Lion's City E доступна система кондиціонування повітря на основі вуглекислого газу. Ця нова система кондиціювання має низку переваг: Кліматично нейтральний вуглекислий газ дешевший за традиційний холодоагент R134a і при цьому захищає довкілля. Крім того, система кондиціонування з CO2 потребує менше енергії, а тому ефективніша, що може позитивно позначитися на запасі ходу електробуса.

Створення додаткового місця без шкоди для довкілля

Створення додаткового місця без шкоди для довкілля

Автобуси з альтернативними приводами можуть перевозити більше пасажирів: Наші акумулятори розташовані на даху. Це звільняє місце, яке займав би моторний відсік. Результат: більша місткість для вас і підвищення рівня комфорту для пасажирів.

Як керувати електробусом?

Максимальна ефективність: Із MAN Lion’s City E і MAN Transport Solutions

Як ефективно використовувати електричні автобуси і зробити їх експлуатацію максимально економічною? Які існують можливості заряджання і який принцип функціонування регенерації енергії? Усю докладну інформацію щодо технології MAN Lion’s City E можна дізнатися з відеоролика. Крім того, він розповідає про те, як MAN Transport Solutions може підтримати вас у процесі електрифікації автопарку.

Докладніше про MAN Transport Solutions

Економічне водіння в MAN Lion’s City E

Саша Бьонке, тестер автобусів і спеціалізований журналіст журналу Omnibusrevue, випробував MAN Lion's City E. Він брав участь у випробуванні MAN eBus Efficiency Run і пояснює у відео, як далекоглядний водій може домогтися величезного потенціалу економії завдяки регенерації енергії.

MAN LION'S CITY E ВСТАНОВЛЮЄ НОВИЙ СТАНДАРТ ДЛЯ ЗАПАСУ ХОДУ

З нашим електробусом керівники автопарків можуть розраховувати на запас ходу до 350 кілометрів , що суттєво підвищує гнучкість використання MAN Lion’s City E. Вирішальне значення для цього має вибір з-поміж двох різних стратегій використання батареї: Для постійного надійного запасу ходу 270 км доступна стратегія Reliable Range. Більшу відстань до 350 км MAN Lion’s City E долає зі стратегією використання батареї Maximum Range.

КОЛИ ПРАГНЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВИЩУЄ ВСІ ОЧІКУВАННЯ

Під час випробування MAN eBus Efficiency Run наш електробус впевнено показав, що за сприятливих щоденних умов можна проїхати більше ніж 350 кілометрів : На одному заряді батареї MAN Lion’s City E пройшов вражаючу відстань у 550 кілометрів , що підтвердила також організація TÜV SÜD.

Випробування MAN eBus Efficiency Run переконливо продемонструвало, що в оптимальних повсякденних умовах цього запасу ходу може вистачити на довго.

Гайнц Кіс, керівник відділу продуктового маркетингу

Я від початку вірив, що ми подолаємо позначку в 500 кілометрів.

Генріх Деґенгарт, керівник відділу автобусів MAN ProfiDrive

Ви знали, що на зарядну інфраструктуру припадає лише п’ята за величиною стаття витрат у вашій сукупній вартості володіння?

Розрахуйте сукупну вартість володіння вже зараз і переходьте на електромобільність.

Домовитися про консультацію

Вам потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами зараз! Також, ми пропонуємо послуги:

Посилання та файли для завантаження


Disclaimer

1) В межах, заданих системою.